NeoBack тенка винил Новороденче Пролетта Цвеќиња Фотографија Позадина фантазија флорални Царинската Фото Студио потекло Проп P3355

NeoBack тенка винил Новороденче Пролетта Цвеќиња Фотографија Позадина фантазија флорални Царинската Фото Студио

DEN 316.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Слични Производи :
Спецификации :
Материјал : Поли-ткаенина(винил крпа 100% полиестер)
Материјал Тежина : 110 GSM
Тип : Печатени позадина
Големина на :
Тенка Винил
Вертикална
3x5ft(90x150cm)
5x5ft(150x150cm)
5x7ft(150x220cm
5x10ft(150x300cm)
6x9ft(180x270cm)
6x10ft(180x300cm)
6x12ft(180x360cm)
8x12ft(240x360cm)
Хоризонталната
5x3ft(150x90cm)
7x5ft(210x150cm)
8x6ft(240x180cm)
10x6ft(300x180cn)
Премиум Светлина/Оксфорд Ткаенина
3x5ft(90x150cm)
5x5ft(150x150cm)
5x7ft(150x220cm)
6.5x10ft(200x300cm)
10x10ft(300x300cm)
Карактеристики :
-Светлина absorbant, Не-reflective Printed
-Мала тежина, Свитлива и Пренослив
-Лесно да се откажам straightly или природно
-Лесна, Еден целосен дел
-Не Навремено Слободни, висат железо или да ги отстраните брчките
Пакет Детали :
-1 плик
-1 позадина
Вниманието :
-Боја може да има мала разлика.
-Реквизитите во сликите не се вклучени, освен ако не е наведено.
-Редовни големини се прикажани во опции, custom sizes треба да контактирате со нас пред ставање на налози.
Големината Референци :
Важно Известување!
Ние не сме одговорни за било каква должност тарифи на дестинација на царинската управа. Купувачите имаат обврска да плаќаат должност на дестинација на царинската управа.Купувачот мора да ги плати должност по себе И ние не сме responible за секое враќање или прилагодено држи предизвикани од должност тарифа прашања.

Други карактеристики

Големина (мм):
Број На Модел На:
P3355
Стил:
Деца
Бренд Име:
NeoBack
Пакет:
Yes
Тип:
Печатени
Материјал:
тенка винил
Големина На Несовпаѓање:
Овозможи +/- 1-2 инчи
Боја На Несовпаѓање:
Мала Разлика со Надгледување на Екран или Печатење

Најдобри понуди