Чипка Сирена Мајката на Невестата Фустани за Свадби Beaded Домот Формално Кума Младоженецот Долго Булчински Мајка Фустани

Чипка Сирена Мајката на Невестата Фустани за Свадби Beaded Домот Формално Кума Младоженецот Долго Булчински

DEN 6221.00
DEN 6912.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Број На Модел На:
YS
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Sequined,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shpitsa
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon

Најдобри понуди