Cuticle Ножици Нерѓосувачки Челик Ноктот Cuticle Nipper Средување На Ноктите Клешти Помине Cuticle Машина Нокти Алатка Clipper Nipper

Cuticle Ножици Нерѓосувачки Челик Ноктот Cuticle Nipper Средување На Ноктите Клешти Помине Cuticle Машина Нокти

DEN 305.76
 

Тековен
Количина на стоки

7 cm
Боја : Црна,Црвена,Жолта,Сина
Пакетот вклучува : Cuticle Ножици
Ние сме Производител/ веледрогеријата на Aliexpress , една гранка на "CONA TOOOLS"
Ние о ffer трговија на Големо и Пад пратката. Ви благодариме!
Карактеристики :
Помош ќе се намали на мртвите кожата во близина на вашите нокти или преструктуирање на вашите нокти. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние сме BSCI фабрика и имаат совршен парцела сортирање систем, исклучиво сме на контрола на квалитетот и за време на испорака. Ве молиме да се разбере и поглед како стандард.
Димензии : 12. Ние гарантираме за да брод стоки надвор рок од 3 работни дена по исплата потврда освен празник. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Направи paymen т рок од 24 Часа.
Ве молиме контактирајте со нас ако се купи повеќе.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Плаќање :
1.Сите предмети има 1 година гаранција. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Превозот :
1. Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex, според вашиот избор, кога прави нарачка .
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако имате дополнителни молам, ве молиме порака мене. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.
Ние сме сп e cialized во избрани за лична нега алатки, вклучуваат помине алатки, нога педикир алатки, око алатки, лицето алатки, шминка четки, итн.
Време На Испорака :
Превозот Метод
RU
BR
НАС
Меѓународни
Кина Пост
35-55 Дена
40-60 Дена
25-45 Дена
25-60 Дена
Експрес Испорака
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
1.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.

Други карактеристики

боја:
Црна со кожа
Тип На Објект:
Cuticle Режа
Број На Модел На:
Q156
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
12.7CM
боја:
црвена,жолта,црна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Предмет Тип:
Cuticle Ножици

Најдобри понуди