Kalen Нова Мода Жените Накит Поставена Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Синџир Pendant Ѓердан & Кристал Студ Обетки Поставува 2017

Kalen Нова Мода Жените Накит Поставена Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Синџир Pendant Ѓердан & Кристал

DEN 595.00
DEN 752.64
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Kalen
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан&Обетки Сет
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
KS84569-LX
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди