AriesLibra 30000RPM Електрични Помине Уметност Вежба Нокти Алатки Педикир Acrylics Помине уметност Вежба Пенкало Машина Поставите Помине Опрема

AriesLibra 30000RPM Електрични Помине Уметност Вежба Нокти Алатки Педикир Acrylics Помине уметност Вежба Пенкало

DEN 2160.00
DEN 4320.00
 

Тековен
Количина на стоки


- Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина Пост Воздух Mail"или"HK Пост Воздух Mail"(≤ 2 кг),"ЕМС"или"DHL"
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
ПОВРАТНИ информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
ПРЕВОЗОТ :
- Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Автоматско безбедноста систем за заштита од преоптоварување
- Мала тежина пенкало дизајн за удобен зафат и лесен за користење
- Вклучуваат 6 стандард битови/поднесување глави
- За секојдневна тело се грижи, ова нокти & педикир сет е идеален за тоа.
- Погоден за професионална употреба, ноктите салон или домашна употреба.
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
- 1pc Електрични Помине Уметност Вежба Машина
- 1pc Handpiece
- 1 x Силикон Стојат
- 6 x Метал Мелење Вежба Битови
- 6 x Пескарење бендови
Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете
Answer : ___________________________ NOTE :
- Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
- Со овие единици, можете лесно и нежно се третираат вашите раце и нозе да стандард на совршеност и елеганција. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ :
- Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
- За педикир и маникир. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Бесплатен превозот Црна Помине Уметност Опрема Нокти Алатки Педикир
Acrylics Црна Електрични Помине Уметност Вежба Пенкало Машина Поставени Комплет
СПЕЦИФИКАЦИИ :
- Боја : Црна / Розова / Блу / Бела
- Ray Влезен Напон : 220&110 AC
- Моќта Макс : 35 W
- Номинална Брзина : 0-30000 RPM
- Приклучок Стандард : ЕУ приклучок(220 V) / НИ приклучок(110v)
- Главниот Контролер Големина : 130*130*80mm(Lx Wx T)
- Вкупна Тежина : 1047g
КАРАКТЕРИСТИКИ :
- Лесно да се користи за контрола на брзината.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
130*130*80mm
Бренд Име:
AriesLibra
Број На Модел На:
Електрични Нокти Вежба
Материјал:
Пластични
Приклучоци Тип:
ЕУ & НАС
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Име на производ:
вежба машина
Производ Единица:
pc
категорија:
ноктите опрема
Напон:
110-220V
Безбедност сертификација:
CE
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
ноктите вежба машина:
ноктите вежба машина

Најдобри понуди