OkeyTech Smart Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Фоб За Мерцедес Бенц MB C E ML S SL SLK CLK AMG Мека 3 Копчиња Со Капакот на Батеријата И Сечилото

OkeyTech Smart Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Фоб За Мерцедес Бенц MB C E ML S SL SLK CLK AMG Мека 3 Копчиња

DEN 386.00
DEN 476.64
 

Тековен
Количина на стоки

- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). Клучни случај и за повикување на ножот само.- Ако имате било какви посебни барања за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел. Благодарам многу за вашето време.- Ако сакате да трговија на големо за голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.- Објектот ќе бидат испратени во рок од 3 дена по приемот на плаќање.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Други карактеристики

Број на Копчиња:
3 Копчиња
Осветленост Дел Број:
Бенц-KS15+KS26A
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
Далечински Автомобил Копче Случај за Mecederz Бенц
Другиот Дел Број:
Автомобил Копче Случај Школка за MB
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS пластика и Метал
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Случај За Mecederz Бенц
боја:
Црна
Големина:
Original Car Key Case Size
Копчиња:
3 Копчиња
сечилото:
Неисечени сечилото
Тип:
Замена Автомобил Копче Случај за Мерцедес Бенц C E ML S SL SLK CLK AMG
Функција:
Далечински Автомобил Копче Случај За Мерцедес Бенц C E ML S SL SLK CLK AMG
Тежина:
30g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри понуди