Моден бренд Фармерки Мажите 2017 Пролет Лето Нови Фармерки Машки Тенок Одговара Патент Секојдневен Тексас Панталони Колапс панталони Хип хоп

Моден бренд Фармерки Мажите 2017 Пролет Лето Нови Фармерки Машки Тенок Одговара Патент Секојдневен Тексас Панталони

DEN 1098.00
DEN 2152.32
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа може да бидат одложени од страна на викенди, празници.
Нашите производи се 100% висок квалитет. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Ако ви треба наплата, само објект е листа цена, се враќа. Ние сме специјализирани фабрика.
Answer : ___________________________ Note :
ако не сте сигурни во врска со тоа, ве Молиме Кажете ни Висина и Тежина, и Половината и др.
Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.ние нудиме на големо и мало продажба.чекање за вашата нарачка. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. (треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resalable состојба, благодарение).39 инчи)
2. Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.ако сакате цел голема количина,ве молиме контактирајте со нас за трговија на големо цена.
На клиентите е НЕМА.
ние ќе укажуваат на тоа големина за вас . ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација. Ве молиме напишете вашето име и презиме и точна адреса, со цел да се избегнат некои проблеми во иднина. Но, бидете Избираат и да Одлучат Со youself . Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен со 5 ѕвездички. Временските услови, итн. Во светот Превозот (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата нарачка по 45 дена по превозот, ве молиме контактирајте со нас. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќањето е потврдена.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !
Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!
.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Шаблон Тип:
Цврста
Измијте:
Светло,Бело,Медиум
Број На Модел На:
5092
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Fredd Маршал
Фармерки Стил:
Крстот-панталони
Стил:
Хип Хоп
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Midweight
Стил:
Машки фармерки
Функција:
Пролет и лето фармерки

Најдобри понуди