Мека TPU Случај За Nokia 3 Силикони Назад Телефон Случај Покритие За nokia 3 Печатење Насликани Школки За Nokia3 5.0 Луксузен Модел Кеси

Мека TPU Случај За Nokia 3 Силикони Назад Телефон Случај Покритие За nokia 3 Печатење Насликани Школки За Nokia3

DEN 88.00
DEN 119.52
 

Тековен
Количина на стоки


ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Квалитет на производи со најниската можна цена. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за својата втора цел на Производот Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Овие се купувачите одговорност . Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Nokia 3 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
5.0 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Nokia 3
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди