FUNDUOO За NISSAN Tiida / OFF / ALMERA / СОНЧЕВО Седан 2012- Кал Клапи Поздравниот Чувари Mudguards Предни Задни Сет на 4 Парчиња

FUNDUOO За NISSAN Tiida / OFF / ALMERA / СОНЧЕВО Седан 2012- Кал Клапи Поздравниот Чувари Mudguards Предни

DEN 813.00
DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки

)
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Совршен Fitment, Без Модификација Е Потребно
Висок Квалитет Загарантирана
Хардвер вклучени
Заштитете го вашето возило од кал, кал, снег, песок и патот сол
ПРЕВОЗОТ Објектот ќе биде предаден во рок од 5 дена по целосната уплата.3%
Наплата/Ја
Услови ЗА Продажба
Ние нудиме совршен квалитет за нашиот клиент, и сите производи се гарантира во добра состојба. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Гаранцијата е неважечки ако производи е неправилно обвинет,инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар кодирани гаранција етикета е отстранета или tampered со Сите превозот и ракувањето трошоци нема да бидат вратени.
Земја
Време На Испорака
Работни дена +сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>40
Сад
Го оценувате (време пристигна)
5.
вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.
Производ : FUNDUOO За NISSAN Tiida / OFF / ALMERA / СОНЧЕВО Седан 2012-2016 Кал Клапи Поздравниот Чувари Mudguards Предни Задни Сет на 4 Парчиња
Материјал : Високо Квалитетен Полу-Цврсти ABS пластика
Пакетот Вклучува :
Комплетен сет од 4 кал клапи (2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/R)
1 торба на завртки
Компатибилност :
Автомобил Модел : ЗА NISSAN Tiida / ОБРАТНО Седан 2012 2013 2014 2015 2016 година
За NISSAN ALMERA Седан 2012-2016 ( Не Одговара руската Almera )
За NISSAN СОНЧЕВО СЕДАН 2012-2016
(ОЕМ Шасија само, НЕ се ВКЛОПУВААТ SRT-8 Гранд Cherokees или Самитот Модели или модели со Rockrails ,Не се Компатибилни со Страна здолништа (Земјата колекции) или тело на промени, од Страна на Здолништа, итн. Цената е повисока од стандардните поштарина. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел. Ние, исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе од 15 до 35 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
За JEEP Grand Cherokee 2011 2012 2013 2014
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Висок Степен на Полу-Цврсти ABS пластика
Бренд Име:
funduoo
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
funduoo
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Модел 1:
ЗА NISSAN Tiida / ОБРАТНО Седан 2012 2013 2014 2015 2016 година
Модел 2:
За NISSAN ALMERA Седан 2012-2016( Не Одговара руската Almera )
Модел 3:
За NISSAN СОНЧЕВО СЕДАН 2012-2016

Најдобри понуди