925 Sterling Silver Среќни Тркала Вметнете Вежба Ѓердан Женски Темперамент Едноставна

925 Sterling Silver Среќни Тркала Вметнете Вежба Ѓердан Женски Темперамент Едноставна

DEN 681.00
DEN 756.00
 

Тековен
Количина на стоки


12683966138046917 Популарни Накит US $ 11.85 /парче US $ 4.99 /парче US $ 6.50 /парче US $ 8.50 /парче US $ 7.25 /парче US $ 4.99 /парче US $ 12.00 /парче US $ 9.35 /парче US $ 9.80 /парче US $ 9.13 /парче US $ 11.59 /парче US $ 7.51 /парче
925 Sterling Silver Среќни Тркала Вметнете Вежба Ѓердан Женски Темперамент Едноставна
12683966138046953 Мода Накит US $ 7.45 /парче US $ 9.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 6.00 /парче US $ 8.50 /парче US $ 10.50 /парче US $ 13.80 /парче US $ 15.75 /парче US $ 13.90 /парче US $ 15.40 /парче US $ 14.80 /парче US $ 16.75 /парче US $ 13.50 /парче US $ 9.45 /парче US $ 12.50 /парче

Други карактеристики

Бренд Име:
SOBUY
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
123
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Процес На Преработка:
вметнете вежба
Вид:
ѓердан
Пакување:
Независна пакување
Е Тоа Паѓа?:
Yes
Применливи подарок прилики:
Патување, свадба, свадба, надоместоци на вработените
Шема:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Чистота:
925
Процесот на прилагодување:
Yes
Периметар:
21cm (вклучувајќи -50cm) (со)

Најдобри понуди