Чиста Завеси Панели за Патио - Прозорецот Третман Табот Врвот Водоотпорен Отворен и Затворен Приватност Voile Drape со 1 Бонус Јаже

Чиста Завеси Панели за Патио - Прозорецот Третман Табот Врвот Водоотпорен Отворен и Затворен Приватност Voile

DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки

⭐Секој пакет содржи еден панел завеса плус 1 парче јаже . големина : W54 x L84/96/108 во боја : бела. ⭐Посебен третман за материјали, со mildew отпорни & водоотпорен ефект, корисна да се користи во отворено во затворен простор услови. ⭐Табот врвот лесно да се слајд & не се плаши од дожд, им овозможи на завеси да трае долго. Табот циклуси универзална лесно се вклопува со стандардни завеса прачки. ⭐Блок нападни сончева светлина и се уште се обезбедат некои приватноста. Разноврсна завеси за отворен или затворен, донесе домот чувство за вашиот дом. ⭐Брз ironying или чистење со пареа, машина перат.

Други карактеристики

боја:
Бела
Големина:
otdsheer5484, otdsheer5496, otdsheer54108
Стил:
Модерна
Функција:
Перспектива
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Дома
Број На Модел На:
otdtabtopsheer
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
NICETOWN
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори

Најдобри понуди