1 Пакет Стоматолошки Ultrathin А2 Сенка Композитни Синтетичка Смола Заби Фасети Горниот Предниот Заб Ресторативна Белење Материјали

1 Пакет Стоматолошки Ultrathin А2 Сенка Композитни Синтетичка Смола Заби Фасети Горниот Предниот Заб Ресторативна

DEN 301.00
DEN 371.52
 

Тековен
Количина на стоки

1 Пакет Стоматолошки Ultrathin А2 Сенка Композитни Синтетичка Смола Заби Фасети Горниот Предниот Заб Ресторативна Белење Материјали Бесплатен Превозот Функција : Фасети се дизајнирани за да ги покрие постојните предната површина на забите Фасети може да се користи за повторно да се изедначување, белење, корекција на боја на темна заб или враќање на напукнато или оштетени заби. Тие обично бараат многу малку подготовка, се брзо и лесно да се подготви и во стоматологија термини, мора да се биде најдобар bang за вашиот долари! Фасети имаат приближно иста сила како природни забната глеѓ, тие мора да бидат добро да се постават основните заб. Конечниот естетски исходот може да биде тешко да се испитаат до дрво е да се постават трајно да забот. Модел : Мешани Големини Горниот Предниот Сенка : А2 Дебелина : Utra-Тенок пакување листа : 30 Компјутери / Пакет Бесплатен Превозот : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 2 работни дена. Тоа трае околу 5 до 20 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 10-35 дена во други земји. 2. Сите предмети се проверуваат за оштетувања или дефекти пред да замине нашиот магацин. Ако имате било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. 3. Следење на број е достапна. Пратката ќе бидат означени како подарок & ниска вредност за да се избегне царинската управа. Политика На Враќање : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. 2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. 3. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail со било какви сугестии, и ние ќе се потрудиме да се подобри услуги! Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, Вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
синтетичка смола заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
Densdal
Број На Модел На:
А2 Сенка Горниот Дел На Предниот
Големина:
Moderate

Најдобри понуди