Collare Голема Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Тротоарот Алки на Синџирот на Злато/Црна Боја Бојата на Ткаенината Хип-хоп Рапер Накит H203

Collare Голема Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Тротоарот Алки на Синџирот на Злато/Црна Боја Бојата

DEN 576.00
DEN 1151.04
 

Тековен
Количина на стоки


Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ви благодариме за разбирањето.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Collare
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
H203
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Најдобри понуди