Јога Материјали Задебелена Експлозија-доказ од Кикирики Фитнес Рехабилитација физикална Терапија Масажа De Bola Пилатес Fitball Топла

Јога Материјали Задебелена Експлозија-доказ од Кикирики Фитнес Рехабилитација физикална Терапија Масажа De

DEN 1000.00
DEN 1265.76
 

Тековен
Количина на стоки


За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.72 во
Товарот : околу 200 kg (макс.)
Пакување листа :
1* Јога топка
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Карактеристики :
Долготрајно вежбање може да се промовира мозокот рамнотежа и мекоста на екстремитетите!
Погоден за сестри со масти bellies, дебели рацете и нозете!
Промовира циркулацијата на крвта, и тонот на срцето и на белите дробови!
Чувајте ги вашите ' рбетот исправен, па како да ameliorate вашиот грпка-назад проблем!
Тоа е безбеден и лесен за употреба во слободно време, вежбање, губење на тежина и само-култивирање.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Добро за децата физички вежби. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Други карактеристики

Број На Модел На:
HA00446
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Бренд Име:
MUMIAN
Големина:
45cm
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди