Firebirds earring жена дама Мода стакло Earing рачно изработени earring ретро гроздобер студ обетки 12 mm

Firebirds earring жена дама Мода стакло Earing рачно изработени earring ретро гроздобер студ обетки 12 mm

DEN 58.00
DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки


size 12 mm

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
weixia feiyue
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Најдобри понуди