10ml Златен капак Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шишиња F20172257

10ml Златен капак Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шишиња F20172257

DEN 24864.00
DEN 26450.40
 

Тековен
Количина на стоки


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Точка Име : се Тркалаат на шише
Боја : како се покаже
Големина : 10ml
Meterial : стакло
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Други карактеристики

боја:
јасно, килибар, матирано
Материјал:
Стаклена Топка, Од Не ' Рѓосувачки Челик Топка
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
10ml
Број На Модел На:
PP201612

Најдобри понуди