Готски overbust корсет Секси долна облека ноќта на вештерките костим showgirl Фустан тело shaper Bustier туту Здолниште petticoat половината shaper

Готски overbust корсет Секси долна облека ноќта на вештерките костим showgirl Фустан тело shaper Bustier туту

DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ќе биде многу ценет. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивно feed back и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата служба.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата цел информации се повторно пред да можете место на наредби. Ние ќе се реши тоа за вас и контакт на Трета Страна Логистика.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации или неутрален повратни информации лево. Ние под застане загриженоста и фрустрацијата ќе може да ја има, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. ^_^
Други Политики
Сите e-mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
На различни места имаат различни начини на логистика, и логистика на време постојат различни, ве молиме кликнете на Превозот и Плаќање, и изберат регионите и потоа, погледнете логистичка информации. Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купување на голем број на одредени објекти, ќе обезбеди сите информации што ви се потребни.
Внимание Ве Молиме :
Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно кој може да биде различен од другите облека и вашата локална големина на табелата. Така, ве молиме да ги споделите со нас вашите мисли и прашања.
Превозот
Ние сме мило што не контактирате ако имате било какви прашања во врска со превозот.
Искрено се надевам дека и ние ќе ви обезбедиме со одлична услуга.
Повратни информации
Ние сме совесни продавачот. Но исто така постојат и некои боја сенчење, бидејќи на светлината. Ако не сте сигурни што треба големина што ви треба, ве молиме контактирајте со нас.Жените Секси overbust Корсет ноќта на вештерките костим Фустан од Чипка долна Облека Половината cincher Bustier showgirl со Мини Здолниште S-6 XL
На корсет е дизајниран од страна на половината големина, ве молиме изберете ја вашата корсет според вашиот половината.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
6068+7017
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер Мешавини
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
ERQI
Стил:
Секси

Најдобри понуди