За HP 1160 1320 1320N Оригинални Користи за Напојување Одбор LaserJet Принтер Делови 220V На Продажба

За HP 1160 1320 1320N Оригинални Користи за Напојување Одбор LaserJet Принтер Делови 220V На Продажба

DEN 1687.68
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Број На Модел На:
За HP 1160 1320 1320N HP1160 HP1320
Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Објектот:
моќ одбор
Оригиналниот Нова/Авторски Втора Рака:
Оригиналниот Втора Рака
квалитет:
Оригиналниот Користи Производот
Основен Модел На:
1160
ОЕМ Код / Делови Нема.:
1
Стандарден Напон (110V/220V):
220v
КОЛИЧИНА:
1pieces
Основен Метод На Превозот:
Aliexpress стандард за испорака
транспорт време:
15-60 дена
Пакување:
Неутрален Пакување

Најдобри понуди