7 Инчен Двоен Влез LCD Монитор - 2 AV влез, 800x480 Resolution, ПАЛ + NTSC Стандарди

7 Инчен Двоен Влез LCD Монитор - 2 AV влез, 800x480 Resolution, ПАЛ + NTSC Стандарди

DEN 1546.56
 

Тековен
Количина на стоки


На прв Поглед.. 7 инчи 16 : 9 Сооднос LCD Дисплеј за автомобили, комбиња, камиони и други моторни возила Ниска потрошувачка на ПАЛ + NTSC стандарди Две AV влезови за употреба со ДВД, rear view камери и цртичка на cam
Производителот Спецификации
Општи 7 Инчен TFT LCD Монитор Резолуција : 800x480 Aspect Ratio : 16 : 9 Осветленост : 400cd/квадратен метар Contrast Ratio : 400 : 1 AV Хроматска : PAL, NTSC (Auto switch) Црвена Линија : Моќност Жолта Линија : AV1 на Текст, AV2 Текст Домување Материјал : ABS Надолу : RD, УЛ Ниска Потрошувачка на Енергија за Напојување : DC 9 V да 35 V Работна Температура : од 0 до 80 Степен целзиусови степени Температура на Чување : -10 до 80 Степен целзиусови степени
Јазик Англиски, Германски, Француски, Шпански, Португалски, Италијански, Руски, Кинески
Пакет Содржина 7 Инчен LCD Монитор Далечински Управувач Монтажа Заградата Велкро Подлога Моќ со AV Кабел Упатство

Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Име На Модел:
KSJC-CM02
Објектот Големина:
18cmX12cmX4.6cm
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
312g
Резолуција:
800x480
Бренд Име:
KASIONVI
Големина На Дисплеј:
7
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди