Авто ретровизорот маска,автомобил страна огледало капа за Tesla Model x 2017,стил А ,2 парчиња/многу,автомобил стил

Авто ретровизорот маска,автомобил страна огледало капа за Tesla Model x 2017,стил А ,2 парчиња/многу,автомобил

DEN 1633.00
DEN 1775.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
44
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел Година:
2017 2018
Објектот Должина:
125cm
Автомобил модел:
за Tesla Model x
Специјални Функции:
Заштита
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
YTAUTO
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
ABS

Најдобри понуди