Безбедност Овална Cupcake силикони Торта Чаши Мувла Случај Bakeware Создателот Мувла Садот за Печење Џамбо Кифла првенство

Безбедност Овална Cupcake силикони Торта Чаши Мувла Случај Bakeware Создателот Мувла Садот за Печење Џамбо

DEN 8064.00
DEN 10080.00
 

Тековен
Количина на стоки


7cm Силика гел-Облоги за печење силиконски калап кифла првенство печење чаши торта чаши cupcake
Опис :
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Дното дијаметар 4.2 cm;Висина 3.4 cm;Работ дијаметар 7cm
Пакет : OPP вреќа
Се мијат пред употреба
Направени од високо квалитетна храна одделение силиконски,не-токсични
Еднократно, не-стап
Фурна безбедно како и микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно
Фурна безбедно да -40 F на +450 F (-40c на +232c)
За повеќе користете, Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
Лесен за употреба и чистење
Согласност со FDA/SGS
Погоден за торта мувла / желе мувла
Боја : Црвена, Розова , Портокалова ,Сина, Жолта ,Зелена, Виолетова


Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
111
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди