GUCOON Врежана Черепот Волкот Случај за Micromax Платно 5 E481 5.2 инчен Гроздобер Заштитна Телефон Школка Мода Кул Покрие Торба

GUCOON Врежана Черепот Волкот Случај за Micromax Платно 5 E481 5.2 инчен Гроздобер Заштитна Телефон Школка

DEN 313.00
DEN 417.12
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд Име : GUCOON
Состојба : Нова Врежана Животински Модел Desin, Мода и Кул Класичен Стил.
Материјал : СТП Кожа / Вештачка кожа
Боја : Црна, Кафеава, Црвена, Сива
Drop Ship : Поддршка за Пакување се вклучени : 1 x Врежана СТП Кожа Случај
Слики :
Се повеќе за попуст..

Други карактеристики

Бренд Име:
GUCOON
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
дизајн:
Ткаеше,Животно,Гроздобер
Големина:
5.2inch
Карактеристики:
Врежана, Паричник, Картичка Слотови, Магнет Тока
Компатибилен Бренд:
Micromax
Трговија на големо:
Поддршка
dropship:
Поддршка
Бои:
Црна, Кафеава, Црвена, Сива
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Погоден модел:
За Micromax Платно 5 E481

Најдобри понуди