промет на големо со 10pcs/многу реле HF32FA 024-Z1

промет на големо со 10pcs/многу реле HF32FA 024-Z1

DEN 1051.20
 

Тековен
Количина на стоки


HF32 FA 024-Z1

Други карактеристики

Број На Модел На:
HF32FA 024-Z1
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Бренд Име:
Достоен Електроника
Напон:
24V
Употреба:
Општа Намена
skype id:
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889

Најдобри понуди