2017 Најновите Сребрена Боја Tiaras И Коронки Девојки Деверуша Невестата Круна Тиара Чешел Свадба Коса Додатоци Свадба Коса, Накит

2017 Најновите Сребрена Боја Tiaras И Коронки Девојки Деверуша Невестата Круна Тиара Чешел Свадба Коса Додатоци

DEN 117.00
DEN 180.00
 

Тековен
Количина на стоки


Топ препорачуваме :
Име : 2017 Најновите Сребрена Боја Tiaras И Коронки Девојки Деверуша Невестата Круна Тиара Чешел Свадба Коса Додатоци Свадба Коса, Накит
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум и Кристално
Пакет : Opp вреќа
Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по уплатата. 2.Ние брод нашите предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупните трошоци како засвири : се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Кина Пост регистрирани воздух mail 15-45 работни дена DHL/ EMS/Федекс/(бесплатно) 7-10 работни дена >=$180 e Packet (САД) 10-25 работни дена >=$8.00 кина пост обичен мал пакет плус 35-60 работни дена бесплатен превозот Повратни информации
Вашето мислење е многу важна за нас. Ако сте задоволни нашите производи , ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди).Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство постигнување на нашата цел. Најпродаван

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Katesolo
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
yy20171010
квалитет:
Висок квалитет
Occassion:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Коса Додатоци:
свадба коса додатоци
круна:
tiaras и коронки
чешел косата:
девојки коса чешел
свадба коса, накит:
Сребро чешел косата

Најдобри понуди