Мат Хром Внатрешни работи Опрема Смена на Вратите За Jeep Cherokee KL 4WD 2014-2017 Knob Лост Додаток Gearshift Лиење

Мат Хром Внатрешни работи Опрема Смена на Вратите За Jeep Cherokee KL 4WD 2014-2017 Knob Лост Додаток Gearshift

DEN 1330.00
DEN 1641.60
 

Тековен
Количина на стоки


Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел. 3 M автомобилската селотејп е во прилог . Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети. Лесно инсталирање, без алатки.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
За Jeep Cherokee KL 4 WD 2014-2017
Забелешка : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил ист како нашиот фото покаже пред купување
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 1 PCS /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
За Jeep Cherokee KL 4WD 2014-2017
Модел Година:
За Jeep Cherokee KL 4WD 2014-2017
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
За Jeep Cherokee KL 4WD 2014-2017
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов

Најдобри понуди