KAYMEN Нова Мода Жените Имитација Бисер Обетки Злато Боја на водена Капка Дизајн Циркон Студ Обетки Boucle D'oreille

KAYMEN Нова Мода Жените Имитација Бисер Обетки Злато Боја на водена Капка Дизајн Циркон Студ Обетки Boucle

DEN 177.00
DEN 220.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
KAYMEN НАКИТ
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
EA-03161
Обликотшема:
Капка Вода
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Накит Тип:
Обетки
накит стил:
Студ Обетки
Накит Повод:
Свадба, Забава, Матурска, Ангажирање
боја:
Црвена, Whtie
позлата:
Чиста-розово злато
Is_Customised:
Yes

Најдобри понуди