Загреан Напа Кожа shift knob coverFor Nissan Qashqai МТ автомобил покритие на опрема shift knob Природна кожа

Загреан Напа Кожа shift knob coverFor Nissan Qashqai МТ автомобил покритие на опрема shift knob Природна кожа

DEN 837.00
DEN 1087.20
 

Тековен
Количина на стоки


Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. Ние сме млада генерација. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини". Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Загреан Напа Кожа shift knob покритие За Nissan Qashqai МТ автомобил покритие на опрема shift knob Природна кожа
Инсталација Настава :
1. Стави го поклопецот на опрема shift knob и бидете сигурни дека за да се усогласат центарот линија на опрема shift knob.
2. Се прилагоди на позицијата на капакот, потоа затегнете го капакот
3. Усогласување на Одделот за шиење, да почне да се шие
4. Се врзуваат на јазол, резерва должина на линија
5. Можете да шие се покрие како сакате
6. Јазол овие две линии, а потоа се сече конецот
Функција :
1. Материјал Тип:Горниот слој кожа, чувствувате cowhide
2. Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3. Лесна инсталација.
4. Стабилни карактеристики, висока сигурност.
5. За личност прилагодување можете да ги оставите порака до нас, вклучувајќи и комбинација од кожа бои и линија бои.
Забелешка:
Ве молиме потврдете го вашиот автомобил опрема shift knob е ист со слика пред да го купите, ако не сте сигурни,контактирајте со нас.

Други карактеристики

Боја Име:
како фото
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Година:
За Nissan Qashqai МТ
Име На Модел:
За Nissan Qashqai МТ
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
загреано
Објектот Должина:
21cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Тип:
Природна кожа
материјал стил:
Напа

Најдобри понуди