2017 Бренд Облека Тенок Одговара за Печатење Мода Т-Маица Мажите Облека S1 Автомобил Фанови Rider Митинг Т-Маица Големина S-XXXL Tee Кошули

2017 Бренд Облека Тенок Одговара за Печатење Мода Т-Маица Мажите Облека S1 Автомобил Фанови Rider Митинг Т-Маица

DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Најдобри понуди