HSEAYM Монтажни Види Компас 2 ПАРЧИЊА Автомобил Кампување Пешачење Посочувајќи Водич Преносни Рачен Компас

HSEAYM Монтажни Види Компас 2 ПАРЧИЊА Автомобил Кампување Пешачење Посочувајќи Водич Преносни Рачен Компас

DEN 93.00
DEN 134.40
 

Тековен
Количина на стоки


HSEAYM Монтажни Види Компас 2 ПАРЧИЊА Автомобил Кампување Пешачење Посочувајќи Водич Преносни Рачен Компас Предмет : JS25 Боја : Црна Спецификација : 25 * 15mm Тежина : 5.8 g Материјал : алуминиум легура, ABS Пакување : бела кутија за пакување Карактеристики на Производот Во оригиналната силикони ракав компас врз основа на подобрување, може да се отстрани од двете страни. Метална школка е повеќе пронаоѓа, може да се користи со различни стилови на часовници, компактен облик, во било кое време да го отстраните функција, да носат повеќе погодно. Ајде ќе се игра на отворено!

Други карактеристики

Вршење На Режимот:
Рачни Тип
Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
No
Бренд Име:
HSEAYM
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
JS25
Големина:
25*15mm
Shockproof или Не:
Yes
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Употреба:
Посочувајќи Упатство
Dial Екранот:
Покажувач
Случај Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Должина:
25mm
Тежина:
8g

Најдобри понуди