Пролет, Есен Зима Жените Глуждот Чизми Плоштадот Високи Потпетици Чевли Жена Кратки Чизми Висок Квалитет Плус Големина 33 - 40 41 42 43

Пролет, Есен Зима Жените Глуждот Чизми Плоштадот Високи Потпетици Чевли Жена Кратки Чизми Висок Квалитет Плус

DEN 1332.00
DEN 1402.56
 

Тековен
Количина на стоки

Производи Детали Пета Висина : 6.5 СМ Платформа : cm Цевка висина : 10cm Цевката турнеја : 26cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Други карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Број На Модел На:
TLMSM7317
Вратило Материјал:
PU
Затворање Тип:
Еластична бенд
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Бренд Име:
Секси MM
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди