Ouyawei 2017 Скелет Автоматски Механички Види Мажите Вистински Црна leahter Само Ликвидација Спорт Механички Зглоб Часовници 5 Бои

Ouyawei 2017 Скелет Автоматски Механички Види Мажите Вистински Црна leahter Само Ликвидација Спорт Механички

DEN 2255.52
 

Тековен
Количина на стоки

ШОПИНГ ПРОЦЕСОТ на ПЛАЌАЊЕ Плаќањето најчесто поставувани ПРАШАЊА : * * * * * * 1.pls контактирајте со нас, прво,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Се ВРАЌА И НАПЛАТА Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
Се надевам дека ќе љубов на нашите производи,и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување expericence повторно на Alexpress! Ако ви се задоволи со производот,можеби ќе можете да :
Додај во продавница листа;
Споделување на производот со вашиот пријател
5 ѕвезди на повратни информации до нас ќе добиете $2 купони за (нарачки во вредност од $15 може да бу користи) Објект како што е опишано : $2 Комуникација : Превозот брзина : 1. Ви Благодариме!
* 发货期 天
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
ЛИКВИДАЦИЈА-UP :
1 Фати бендот направи вашиот види хоризонтална насока
2 Правец нагоре од занишан од страна на страна, додека втората страна почнува да се движи. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа. За Механички Watch (Како да се Работи) НАЈДОБАР ПОДАРОК
Автоматско Самостојно правец се види е најдобриот подарок за вашата љубов, стаж, семејство, пријатели или од вас самите.
ВРЕМЕ НА ПОСТАВУВАЊЕ :
1 Повлече crwon до позиција 2
2 Претвори круната и осигурајте се дека рацете се движат во насока на стрелките на часовникот насока.
По приемот на вашата механички види, може ќе треба да го поставите времето и правец на штрек.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Ouyawei 2017 На Нови Спортски Скелет Механички Часовници Мажите Автоматско Само Ликвидација Црна Кожа Бенд 5 Бои Зелена Портокал Злато Црна, Црвена Dial Зглоб Види
Отпорен на вода е 30ММ
УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА
Автоматско Само-ликвидација значи тоа правец на себе,треба да се носат повеќе од 8 часа за да се осигурате дека работи добро како пролетта досаден себе со движење на вашиот arems.Стоп за вртење кога тоа го достигнува сегашното време. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
Ouyawei Механички Часовници OYW1212P
Бендот Должина:
26cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
OUYAWEI
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
46mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Спорт Тип:
работи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Функција:
Автоматско Само-Ветрот
relogio automatico masculino:
Yes
OUYAWEI:
Yes
автоматско види мажи:
Yes
боја:
Златна, Бела, Црна, Зелена, Црвена,Портокалова
механички се види мажи:
Yes
Mechanial Часовници:
Yes
Horloges Mannen:
Yes
скелетот види:
Yes
кинески механички види:
Yes

Најдобри понуди