Мотоцикл декоративни налепници за персоналните водоотпорен паста рефлексивни боја налепници автомобил-стил, велосипед Школка гребнатини маска

Мотоцикл декоративни налепници за персоналните водоотпорен паста рефлексивни боја налепници автомобил-стил,

DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки


Име на производ : Духот на Ѕверот Боја налепници Број на производи : еден Производ, Материјал : Супер-флексибилни полимер ПВЦ маска, electroplating филм Производ во Боја : Симфониски Производ Бренд : Духот на Ѕверот Карактеристики : употреба на увезени флексибилни полимер ПВЦ маска материјал, површинскиот слој на ПВЦ фолија + позлата филм, со вршење на филмот слој, леплив слој и одземање слој состав, боја на илузија

Други карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
ПВЦ маска, electroplating филм
Специјални Функции:
Декоративни
Објектот Ширина:
12cm
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ

Најдобри понуди