Бесплатен Превозот 20pcs PJ-320B PJ-320 pin 3.5 калибар tripod стојат tripod штекер flapper џек за слушалки џек за слушалки

Бесплатен Превозот 20pcs PJ-320B PJ-320 pin 3.5 калибар tripod стојат tripod штекер flapper џек за слушалки

DEN 168.96
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co.,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .Купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас. Ако ви треба нешто можете да ме контактирате,Бидејќи повеќето од нив се ' уште не се објавени на интернет.
Превозот И Плаќање :
1. Ние прифаќаме Банкарски трансфер или Escrowand така натаму.
2. Ако преферирате други плаќаат начини, ве молиме контактирајте со нас.
3. За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел .Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.
4. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3business дена по уплатата .
5. Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail..
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!!
Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа . Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа.
Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!

Други карактеристики

Број На Модел На:
конектор
Бренд Име:
STACKPOLE

Најдобри понуди