3-4 Парчиња Фитнес Салата За Вежбање Тегови Слики Постер Современи Печатени Слика На Платно Дома Слики За Печатење Постери Дома

3-4 Парчиња Фитнес Салата За Вежбање Тегови Слики Постер Современи Печатени Слика На Платно Дома Слики За Печатење

DEN 452.00
DEN 868.80
 

Тековен
Количина на стоки


· Име на производ : Модерна ѕид уметност платно печатени сликарство · Стил : Модерна / Realizm /традиционална/ класичен/ Апстракт · Декорација за : Livingroom / Спална соба / Канцеларија / влезот / Ѕидот оркестарот · Границата тип : Дополнителни бела граница за слободни околу секоја парчиња за истегнување на платна на дрво, рамки · Рамка : Не вклучувајќи рамка , платно само. Со Рамка, Подготвен да се Откажам · Пакет : Навива со Тешко Цевка, или се Одликува со Цртан филм Кутија · Многу важно дополнителни информации : оваа ставка е отпечатена на платно ,а не рачно насликана.ако купувате без рамки,може да се купи рамка во вашата локална рамки продавница или направете го тоа сами. · Тоа е Ефект на табелата со рамка за повикување само.тоа е нормално таму е малку различни во боја. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена

Други карактеристики

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
MG709q
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
HOMEDECOR SHMILY
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди