Chenkai 50PCS BPA Free Силикони Цвет Насмевка Лице Pacifier Атарот Teether Носителот Клипови DIY Бебе Soother Старечки Играчка Додатоци

Chenkai 50PCS BPA Free Силикони Цвет Насмевка Лице Pacifier Атарот Teether Носителот Клипови DIY Бебе Soother

DEN 3647.00
DEN 3839.04
 

Тековен
Количина на стоки


Количина : 50pcs / многу
pls остави порака со боја ви е потребна кога се избере комбинација на боја
ако не, ќе се измеша случајно, многу благодарам
Предмет : Силикони Цвет Pacifier Клип
Материјал : BAP слободни силикони
Големина : 48.5*63*32-милиметри, мека ткаенина за да ги заштитите вашите ткаенина
Боја : 31
функција : Додаток на бебето pacifier синџир, користејќи да се зацврсти бебе pacifier, избегне на pacifier откажат, намалување на бактерии на pacifiers, добро за бебето здравје
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Други карактеристики

Тип:
Pacifier
Големина:
48.5*63*32mm
Број На Модел На:
PCJ09
Возраст:
> 4 месеци
Бренд Име:
CHENKAI
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Силикони
Шаблон Тип:
Геометриски
Пакување:
најголемиот дел

Најдобри понуди