Нови 2018 Смешно Print T Кошула Мажите Топла Новата Маица Граѓански Vtec Зголеми Автомобил Tee Маица Е Памук Обичај Бела Сопствени Направени Т Кошули

Нови 2018 Смешно Print T Кошула Мажите Топла Новата Маица Граѓански Vtec Зголеми Автомобил Tee Маица Е

DEN 640.00
DEN 753.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Најдобри понуди