Коди Челик Човек Цевка Чорапи Памук Deodorant Удобно Бизнис Чорапи За Мажи Дише Чисто Машки Зимски Чорапи 5pairs/многу

Коди Челик Човек Цевка Чорапи Памук Deodorant Удобно Бизнис Чорапи За Мажи Дише Чисто Машки Зимски Чорапи 5pairs/многу

DEN 408.00
 

Тековен
Количина на стоки

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
AA6025
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
боја:
Шарени Чорапи (5 Бои)
Погоден Сезона:
Пролет&Есен&Зима
Шема:
Полна Боја
1lot:
=5pairs/многу
Материјал Сооднос:
80%Памук,15%Polyeste,5%Spandex
Големина:
EUR
Стил-1:
Човекот Цевка Чорапи Памук
Стил-2:
Бизнис Чорапи За Мажи
Стил-3:
Машки Зимски Чорапи
број:
2017-10-24

Најдобри понуди