Реалниот Допир Алое Вештачки Вкусен Градинарски Растенија Лажни Кактус Аранжмани Пластични Зелена Боја Лист Дома Декорација Евтини

Реалниот Допир Алое Вештачки Вкусен Градинарски Растенија Лажни Кактус Аранжмани Пластични Зелена Боја Лист

DEN 57.00
DEN 95.04
 

Тековен
Количина на стоки

Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Зелена Пакет : 1pc лажни succulents(Не вклучувајќи Вазна и други додатоци). Продажба : Пад Превозот И Трговија На Големо Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење. 2.Објектот боја може да биде малку поинаков се должи на сончева светлина и да ги следат. Luvhua Продавница е посветена да обезбеди на секој клиент најдобра услуга. ако било какви прашања ,ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Други карактеристики

Големина:
12.5x10cm
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
Luvhua
Број На Модел На:
FL77
Повод:
Божиќ
Стил:
Цвет
Тип:
succulents
боја:
Зелена
Материјал:
Пластични
Должина:
12.5cm
Дијаметар:
10cm
Цвет тип:
Вештачки растенија succulents
Пакет:
1x Лажни faux succulents(Не Вазна)
Декорација:
Градина/ Home/ Свадбена/ Office/ Внатрешна / Надворешна
Занает:
Рачно изработени пустината succulents
Вештачки вкусен аранжмани:
Трговија На Големо / Dropshipping

Најдобри понуди