10pcs/многу Железо-на Смешно Pacthes Везени Appliqued Цртан филм сина кратки панталони Налепници рачно изработени Шиење Занаети DIY Материјал

10pcs/многу Железо-на Смешно Pacthes Везени Appliqued Цртан филм сина кратки панталони Налепници рачно изработени

DEN 81.60
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 6.5 * 4cm
Пакет : 10pcs/многу


Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Големина:
6.5*4CM
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
ABP0020
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
ABEI

Најдобри понуди