Антички Сребрен Модната Панк Буда Хривнија за Жени DIY Нараквици & Алки Шарм Нараквици Мажите Pulseira Накит Подароци

Антички Сребрен Модната Панк Буда Хривнија за Жени DIY Нараквици & Алки Шарм Нараквици Мажите Pulseira Накит

DEN 427.00
DEN 619.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Човекот 21cm, Жените 18.5 cm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ангел bola
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
BTB1017-3
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/SF
is_customized:
YES
Состојба:
100% нови
Должина:
18.5 cm

Најдобри понуди