4Pcs GZLSPART За Samsung CLP 310 315 409 3170 3175 ОЕМ Нови Тапан Смета Чип Четири Боја Печатач Делови На Продажба

4Pcs GZLSPART За Samsung CLP 310 315 409 3170 3175 ОЕМ Нови Тапан Смета Чип Четири Боја Печатач Делови На Продажба

DEN 1031.04
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Број На Модел На:
За Samsung CLP 310 315 409 3170 3175 Тапан Смета Чип
Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Објектот:
Тапан Смета Чип
Оригиналниот Mfr/Компатибилен:
Компатибилен
квалитет:
ОЕМ НОВИ
Основен Модел На:
310
боја:
црна боја
Машина За Печатење:
Англиската верзија
КОЛИЧИНА:
1pieces
Основен Метод На Превозот:
Aliexpress стандард за испорака
транспорт време:
15-60 дена
Пакување:
Неутрален Пакување

Најдобри понуди