20pcs/многу Везени мал цвет закрпи за Шиење Ткаенина Appliqued Diy Фармерки Налепници Железо На Облека Парче Облека, Додатоци

20pcs/многу Везени мал цвет закрпи за Шиење Ткаенина Appliqued Diy Фармерки Налепници Железо На Облека Парче

DEN 105.60
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 4.2 * 3.2 cm
Пакет : 20pcs/многу
Ние сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење Наредби.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
ABP00186
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
ABEI
Големина:
4.2*3.2cm

Најдобри понуди