2018 Слатка Чипка Јака Зима&Есен Жените Краток Плетење Кошула Женската Пеперутка Ракав Висока Еластичност Pullovers Џемпер CQ700

2018 Слатка Чипка Јака Зима&Есен Жените Краток Плетење Кошула Женската Пеперутка Ракав Висока Еластичност Pullovers

DEN 765.00
DEN 956.64
 

Тековен
Количина на стоки


Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница. Пред да ја купите, треба да се знае следново :
1, јас сум пријателски и искрени продавачот. Се надевам дека вие сте исто така, пријателски и искрени клиенти.
2, пред да ја купите, ќе е подобро да ми кажете вашиот биста (cm) и висина и тежина. Јас ви помогне да го изберат правото големина. Ова е многу важно.
3.Мразам спорот многу. често поднесе спор , На клиентите ќе бидат додадени на црната листа . Можеме да бидеме пријателски да ги реши сите проблеми.
4.Не секогаш се земе големината на спорот, големината на проблемот го реков многу јасно, секој мери методот е различен, па ќе има грешки, тоа е нормален феномен. Па кога ќе изберете големина, можете да ме праша прво, јас може да ви помогне да се избере правилната големина. Мразам спорови, верувам дека сè може да биде мирно да се разговара. Не каже нешто во врска со спорот. Ве молам да се разбереме едни со други.
5.Конечно, имаат убав ден на сите мој драг пријател.
Големина Должина биста Ракав cm Инчен cm Инчен cm Инчен XS 58 22.62 94 36.66 53 20.67 S 59 23.01 96 37.44 54 21.06 M 60 23.40 98 38.22 55 21.45 L 61 23.79 100 53.00 56 21.84
Совети : Нашата големина е прирачник за мерење може да биде 1-3 см грешка, оваа големина е за повикување само, ве молам да ги примите вид на subjsect.
c

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
CQ700
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Техника:
Станот Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Материјал Состав:
Памук,Полиестер,Акрилик
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
едноставен вкус
Облека Должина:
Краток
Стил:
Слатка
Декорација:
Никој
Јака:
Нередовните
боја:
беж бела,розова ,црна,сива ,светло каки
Големина:
XS S M L
Сезоната:
зимски&есен
Година:
2017 Нови
Стил:
Слатка
Должина:
short
Тип:
Pullovers
Тип На Модел:
Цврста
Јака:
чипка јака
Тежина:
0.4kG

Најдобри понуди