CC Tiaras И Коронки Луксузни Кристал Голема Круна Сјај Кристал Свадба Коса Додатоци За Булчински Ангажман парична Казна Накит cx003

CC Tiaras И Коронки Луксузни Кристал Голема Круна Сјај Кристал Свадба Коса Додатоци За Булчински Ангажман парична

DEN 948.00
DEN 1458.72
 

Тековен
Количина на стоки


CC Tiaras И Коронки Луксузни Кристал Голема Круна Сјај Кристал Свадба Коса Додатоци За Булчински Ангажман парична Казна Накит cx003
Информација за производот :
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.Луксузна голема круна сјај камен
3.Повод : свадба,забава,ангажираност
4.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.Свадба коса додатоци за булчински
2.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.Главниот камен : кристал,кубен циркони
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање
превозот цена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Tiaras
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CC&BYX
Тип:
Tiaras
hairband:
свадба коса додатоци
свадба декорација:
голема круна
свадба коса додатоци:
Коса Додатоци
tiaras и коронки:
Парична Казна Накит
косата орнаменти:
Коса, Накит
Ангажирање Додатоци:
Сјај Монистра
Marterical:
Rhinestones/Кристално
Обликот:
Капка Вода
Стил:
Луксуз
дизајн:
Hollowe Дизајн

Најдобри понуди