SMA машки да FME Женски RF Coax Адаптер конвертор Директно FME да adapter sma 1pcs

SMA машки да FME Женски RF Coax Адаптер конвертор Директно FME да adapter sma 1pcs

DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки

SMA машки да FME Женски RF Coax Адаптер конвертор Директно FME да adapter sma 1pcs
Напомена : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да го пратите ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Други карактеристики

Број На Модел На:
SMA машки да FME Женски X1
Бренд Име:
HENGCHANG

Најдобри понуди