5pcs жилети со 1pc Бричење Рачка за Мажите е Лице за Нега на Коса Отстранување на Квалитетот Прирачник за Бричење Машина Safty жилети

5pcs жилети со 1pc Бричење Рачка за Мажите е Лице за Нега на Коса Отстранување на Квалитетот Прирачник за Бричење

DEN 382.00
DEN 545.76
 

Тековен
Количина на стоки


4pcs жилети со 1pc Бричење Рачка за Мажите е Лице за Нега на Коса Отстранување на Квалитетот Прирачник за Бричење Машина Safty жилети Професионални Бричење Ножеви
Пакетот Вклучува : 4pcs жилети 5pcs жилети + 1pc Рачка

Други карактеристики

Тип На Објект:
Жилет
Бренд Име:
Onei
Пол:
Машки
Број На Модел На:
BT-EN-71
Употреба:
Лицето,Underarm,Телото
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Shaving Blades with Handle
Функција:
Мажите Жилет, Бричење Ножеви, Прирачник за Бричење Машина

Најдобри понуди