Нов Висок Квалитет на Заварување ММА заварчик IGBT ZX7-200 DC Инвертер Заварување Машина прирачник електрично заварување машина

Нов Висок Квалитет на Заварување ММА заварчик IGBT ZX7-200 DC Инвертер Заварување Машина прирачник електрично

DEN 3669.12
 

Тековен
Количина на стоки


Нов Висок Квалитет на Заварување ММА заварчик IGBT ZX7-200 DC Инвертер Заварување Машина
прирачник електрично заварување машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : DC прирачник електрично заварување машина
Модел : ZX7-200
Напон : 220 V
Моќност : 3.3 KW
Излезна струја : 20-40 A
Напојување режим : DC моќност
Заштита ниво : IP21
Производ големина : 26*12*19 CM
Пакет големина : 35*18*25 CM
Тежина : 4 КГ

Други карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
ZX7-200
Влезен Напон:
220v
Димензии:
26*12*19CM
Тежина:
4KG
Употреба:
Притиснете Заварувачи
Број На Производ:
FC638
Име на производ:
DC прирачник електрично заварување машина
Модел:
ZX7-200
Напон:
220V
моќност:
3.3 kw
Излезна Струја:
20-40A
Напојување Режим:
DC моќност
Заштита Ниво:
IP21
Пакет Големина:
35*18*25CM
Тежина:
4 KG

Најдобри понуди