Врвен квалитет на Мажите надолу linning термички Јакни отворено пешачење Патување планинарски слободно пешачење јакна грб

Врвен квалитет на Мажите надолу linning термички Јакни отворено пешачење Патување планинарски слободно пешачење

DEN 3412.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
SIPANDE
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Обвивка Материјал:
Полиестер
Функција:
Windproof,Водоотпорен
Тежина:
1200
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни

Најдобри понуди