Девојки, Едно парче Пливаат Одговара Monokini Гроздобер Високо Сече Шупливи 1 Парче Swimmming Одговара на Црна Надвор Рамо Bodysuit Плажа Носат

Девојки, Едно парче Пливаат Одговара Monokini Гроздобер Високо Сече Шупливи 1 Парче Swimmming Одговара на Црна

DEN 742.00
DEN 873.12
 

Тековен
Количина на стоки

Девојки, Едно парче Пливаат Одговара Monokini Гроздобер Високо Сече Шупливи 1 Парче Swimmming Одговара на Црна Надвор Рамо Bodysuit Плажа Носат
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа е прилично удобно и секси
Ткаенини : Најлон spandex Полиестер
Боја : Црна
Големина : S M L XL
Притисни до : Да
Куп : Нема Поместена
Повод : на Плажа, базен, партија
Предмет Тип : 1 парчиња бански костуми perfect
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор и Упатство за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
Ако клиент строги во големина, ве молиме контактирајте со нас пред цел, ќе се обезбеди големината на реалните специфични за вас.
СЕКСИ И УБАВИНА
ЗАБЕЛЕШКА
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
ПОЛИТИКИ
Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Tanboby-cy-12
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Tanboby
Пол:
Жените
Големина:
S M L XL
боја:
Црна
Стил:
Гроздобер
Возраст:
Возрасни
Им Помогнам На:
Yes
првенство:
Поместена
Повод:
Плажа, базен, партија
квалитет:
Висок квалитет
Тип На Објект:
1 Парчиња Бански Костуми Perfect

Најдобри понуди