150CM 16 Pin Машки да се Женски Автомобил OBD2 Продолжување Кабел OBDII Автомобил Extender Кабелот Дијагностички Конектор Кабел Дијагностички-алатка

150CM 16 Pin Машки да се Женски Автомобил OBD2 Продолжување Кабел OBDII Автомобил Extender Кабелот Дијагностички

DEN 286.00
DEN 402.72
 

Тековен
Количина на стоки


Функција : OBD2 16 Pin машки да се женски продолжување кабел. Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. *Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и клиентите
*Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Weship објектот за клиентите преку Chinapostair EMS,UPS-от,DHL,Fedex или Воздухопловната, според фактичката состојба . *Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. Повеќе кабли може да се daisy-врзани заедно за да се постигне подолг должина.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број и се проследи линк откако вашиот пакет се испраќаат надвор. Високо-квалитетни материјали да се даде на кабел супериорен флексибилност и издржливост. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. *Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Компатибилен дијагностички алатки со 16 pin штекер. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. *Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. 3)За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да контакт со нашите поштата и ажурирање на најновите информации за вас. Спецификации : Должина : 150cm Боја : Црна Тежина : околу 180g Во Кутија : 1* 16pin Машки да се Женски OBD2 Extender Конектор Кабел
1). *Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата.

Други карактеристики

Електронски:
No
Бренд Име:
GLCC
Хардвер Верзија:
Diagnotsic-алатка
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
Објектот Ширина:
0.1cm
моќност:
24W
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
OBD 2 Конектор Кабел
Тип На Објект:
Електрични Тестери & Тест Води
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Верзија На Софтвер:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
боја:
Црна
Должина:
150cm
Пакет Се Вклучени:
1* 16pin Машки да се Женски OBD2 Extender Конектор Кабел
Име:
OBD 2 Конектор Кабел
Name1:
OBD 2 да 16pin
Функција:
Што поврзува 16 pin OBD2 дијагностички алатка за да автомобил со 7 pin socket
feature1:
Издржливи за да го користите, висок квалитет на изградба и долг живот перформанси
feature2:
еден е 7 Pin конектор, друг е 16 Pin OBD OBDII конектор
Feature3:
Два Конектори
Вкупната должина на линија:
за 38.5 cm/15.15

Најдобри понуди